Projekty psich wybiegów w dzielnicach Krakowa

Projekt: wrzesień 2020

Inwestor: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Współpraca: mgr. inż. arch. Agnieszka Kotarba

Projekty psich wybiegów stanowią różne kompozycje urządzeń z naszych sprawdzonych, indywidualnie zaprojektowanych kolekcji urządzeń na psie wybiegi. Projektując pozostałe rozwiązania tj. ukształtowanie terenu, przebieg ciągów pieszych, udział zieleni, sposób wygrodzenia terenu bazujemy na naszym bogatym doświadczeniu w projektowaniu takich założeń.

Efekty naszych prac można podziwiać na poniższych wizualizacjach albo w rzeczywistości, najlepiej z własnym pupilem, bo kilka naszych projektów doczekało się już realizacji!

Obecnie w Krakowie nasze urządzenia służą psom i ich właścicielom od 2018 roku w Parku Młynówka Królewska, w Parku Tysiąclecia i w Parku Lilii Wenedy od 2020 roku. W trakcie realizacji jest psi wybieg naszego projektu, wyposażony w nasze urządzenia, przy ul. Stojałowskiego a koniec realizacji jest przewidziany na 2021 rok. Ponadto w tym roku zaprojektowaliśmy dwa duże psie wybiegi z podziałem na strefy dla dużych i małych psów, wyposażone w nowoczesne altany, psie toalety, obsadzone zielenią na Plantach Mistrzejowickich w Nowej Hucie przy ul. Władysława Jagiełły.

Projektując psie wybiegi konsultujemy rozwiązania z psim behawiorystą i trenerem, urządzenia są wykonane z naturalnych materiałów. Projekt zawsze dostosowujemy do lokalizacji terenu.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o naszych psich wybiegach zapraszamy do przeglądnięcia katalogu naszych urządzeń i publikacji na ten temat – http://vogtstudio.pl/psi-wybieg/ .