Autorskie serie obiektów małej architektury

W toku prac nad indywidualnymi zmówieniami stworzyliśmy autorskie serie obiektów małej architektury do zastosowań w przestrzeniach publicznych, cieszące się zainteresowaniem i popularnością. Dlatego wprowadziliśmy je do stałej produkcji.
Nasze obiekty małej architektury wyróżniają się prostym, eleganckim designem, dbałością o detale i wysoką ergonomią. Są funkcjonalne i wygodne, dzięki prowadzonym w trakcie produkcji licznym testom. Ponadto są niezwykle trwałe, dzięki wykorzystaniu do ich produkcji materiałów najwyższej jakości i solidnej, wandaloodpornej konstrukcji, będącej efektem doświadczenia. Stosowane przez nas do wykańczania obiektów produkty są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Wszystkie wzory są zastrzeżone.

Zamówienia indywidualne

Indywidualne zamówienia to nasza specjalność. Bierzemy na warsztat najabrdziej wymyślne konstrukcje i sprawiamy, że stają się rzeczywistością.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem produktów ze stałej oferty, lub współpracą przy stworzeniu spersonalizowanych obiektów i urządzeń, zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie lub telefonicznie.