Psi wybieg na Młynówce Królewskiej

Realizacja: listopad 2018
Inwestor: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie
Współpraca: mgr inż. arch. Agnieszka Kotarba

Psi wybieg powstał od podstaw w naszym biurze – najpierw był projekt, później wykonanie. Mieliśmy przy tym dużo zabawy – współpracując z doświadczonym w temacie psich wybiegów Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie mieliśmy okazję wiele nauczyć się o psich zwyczajach.

Za wielki sukces uważamy fakt, że udało się nam zmieścić tak wiele urządzeń pomiędzy istniejącymi drzewami, a użyty przy ich produkcji ciepły, żółty kolor rozjaśnił tą przestrzeń. Na terenie wybiegu zmieścił się nie tylko kompletny tor agility, ale też więcej atrakcji. Na wybiegu nie zabrakło miejsca na psią toaletę. Został wyposażony także w poidełko z dwoma misami, z którego mogą korzystać zarówno ludzi jak i psy.

Kolejny sukces to użycie samych naturalnych materiałów do produkcji urządzeń, takich jak drewno i stal. Podczas projektowania zwracaliśmy uwagę zarówno na ich wygląd jak i ergonomię. Mamy nadzieję, że widać naszą dbałość o detal zarówno na etapie projektu jak i wykonawstwa.

Największy sukces to fakt, że począwszy od zdjęcia tablic z napisem „plac budowy” psi wybieg jest o każdej porze dnia pełen zadowolonych psiaków i ich opiekunów.