Bajkowy plac zabaw – Młodej Polski

Realizacja: grudzień 2020

Inwestor: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Realizacja bajkowego placu zabaw, ukrytego w malowniczym zagłębieniu terenu przy ul. Młodej Polski. Wszystkie urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów: dębowa palisada, zabawki i meble miejskie z drewna robinii akacjowej, wysokogatunkowej stali ocynkowanej i nierdzewnej.

Po drugiej stronie turkusowego, falującego ogrodzenia otwiera się inny świat – na piaskowych wyspach znajdują się urządzenia do zabawy piaskiem takie jak oaza z domkiem i koparką, urządzenia pozwalające na puszczenie wodzy fantazji takie jak statek płynący wśród delfinów, jest kilka rodzajów huśtawek a gdyby tego było mało to przez plac zabaw biegnie ścieżka bosych stóp. Plac zabaw dzięki swojej malowniczej formie, posadzonych tu wysokich trawach ozdobnych i pachnących podczas kwitnienia różnych rodzajów bzów i dereni, będzie przyciągał nie tylko dzieci, które nie mogły się doczekać na jego otwarcie, ale także dorosłych.

Podczas realizacji zadbaliśmy o każdy najdrobniejszy szczegół taki jak wykończenie produkowanych przez nas indywidualnie obrzeży drewnianych i innych elementów z drewna, bezpieczny montaż, atesty na wszystkie użyte materiały najwyższej jakości, wysoką jakość i wielkość sadzonych roślin, trawnik z rolki.

„Naszą realizację można oglądać też na stronie Producenta zastosowanych na placu zabaw urządzeń – https://www.kompanpolska.pl/krakow-polska-4